Vrácení zboží

Vrácení zboží do 14 dnů od nákupu

 

1. Výměna za jinou velikost nebo jiné zboží - ZDARMA

Nesedí vám velikost či byste raději jiné zboží, rádi vám ho vyměníme. První výměna je zdarma - nebudeme Vám účtovat nové poštovné. 

 

2. Vrácení zboží - GARANCE vrácení peněz za zboží do 14 dnů

Nesedí vám velikost, nelíbí se vám barva a chcete zboží vrátit? Pokud nebudete se zbožím spokojeni a nebudete jej chtít vyměnit za jiné, můžete ho bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky od nás a my Vám do 14 dnů od obdržení odstoupení od smlouvy vrátíme peníze převodem na Váš bankovní účet. Ne však dříve než nám bude zboží vráceno zpět.

 

Při  výměně nebo vrácení zboží postupujte dle následujícího návodu:

 

1. Zboží, které chcete vrátit či vyměnit, musí být nepoužité, úplné včetně visaček a cedulek, nepoškozené, neopotřebované a pokud možno v originálním balení.

 

2. Napište nám na adresu missmoda@inprodej.cz krátký email s informací, že budete vracet zboží a informací, zda chcete zboží vyměnit za jiné nebo zda chcete vrátit peníze.

 

3. Pokud chcete zboží vyměnit, zadejte novou objednávku na zboží, které požadujete a do poznámky napište, že se jedná o výměnu. Zajistíte si tím rezervaci vámi vybraného zboží pro Vás.

 

4. Zboží řádně zabalte a zašlete doporučeně (prosíme ne jako balík do ruky) na adresu MISSMODA.cz, EUSOFT s.r.o., Kyselova 1658, 182 00 Praha 8.

Zásilka by měla obsahovat:

 

  • i) zboží, které chcete vrátit
  • ii) kopii faktury
  • iii) dopis s informací, že odstupujete od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů od nákupu a s Vaším požadavkem, zda chcete zboží vyměnit nebo zda chcete vrátit peníze. Pokud budete chtít vrátit peníze, nezapomeňte nám také napsat číslo Vašeho bankovního účtu, kam peníze zašleme zpět.

 

 

POZOR DŮLEŽITÉ:

 

° Nezasílejte zásilku zpět na dobírku! Zboží zaslané na dobírku nebude přijato.

 

° Zboží k vrácení odešlete nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky se zbožím od nás.

Zpět do obchodu